Lázeňské domy a hotely

V areálu lázní Poděbrady a dokonce i mimo něj můžete nalézt několik krásných a historicky významných budov a objektů. Mezi nimi naleznete například i hotelové domy. Zde je seznam všech lázeňských domů:

Hotel Zámeček

Čtyřhvězdičkový hotel umístěný v klidném prostředí lužního lesoparku s 63 pokoji.

Hotel Zimní lázně

Tříhvězdičkový hotel stojící v těsné blízkosti lázeňské kolonády. Naleznete tady 9 jednolůžkových pokojů, 39 dvojlůžkových a 2 apartmá.

Hotel Libuše

Tříhvězdičkový hotel situovaný ve středu Poděbrad na okraji lázeňského parku. Zde je k dispozici 28 dvojlůžkových pokojů, 2 jednolůžkové pokoje a 3 apartmá.

Hotel Libenský

Tříhvězdičkový hotel, který je hlavním hotelem lázní Poděbrady. Leží ve středu lázeňské kolonády a hostům nabízí 54 jednolůžkových pokojů, 4 apartmá a 70 dvojlůžkových pokojů.

Hotel G-REX

Tento hotel naleznete na náměstí Jiřího. Hotel ukrývá 116 lůžek – 14 jednolůžkových pokojů, 44 dvojlůžkových, 2 třílůžkové a 4 apartmá.

Viola

Viola je lázeňská kavárna, která prošla v roce 2009 celkovou rekonstrukcí a ten samý rok byla znovuotevřena. Otevřeno má každý den od 9 do 18 hodin.

Ostatní

Dalšími lázeňskými objekty jsou například penzion Máj, Kongresové centrum Lázeňská Kolonáda, Lázeňská lékárna, Centrální a letní lázně nebo Léčebna Dr. L. Filipa.


Navštivte Skanzen Rožnov pod Radhoštěm a užijte si skvělou zábavu!

Lákají vás luxusní hotely? Spojte si pobyt v jednom z nich s léčivou procedurou během pobytu v pivních lázních.

Pivní lázně Štramberk vás naopak lákají na proceduru pivních lázní a ubytování ve stylových roubenkách!

Jste-li spíše romanticky založeni, pak volte romantický víkend pro dva. Portál iZážitky.cz vám přináší pouze ty nejlepší romantické pobyty a zážitky!

Lázně Poděbrady | © 2011 - 2023 Copyright By LaznePodebrady.info